Na de laatste wedstrijd verloren te hebben van de Kikker was CG1 uit op revanche. Deze week moest worden aangetreden tegen het meisjesteam van Neptunia’24 uit Sneek. Op de ranglijst kon deze ploeg worden gepasseerd na een overwinning. Maar deze overwinning kregen we niet kado, want Neptunia ging voortvarend uit de startblokken en na een gemiste kans van Boris pakten ze de 1-0 voorsprong door een goal van hun midvoor. Met deze stand werd het 1e partje afgesloten.
Al snel in het 2e partje kwam Zepta terug door een doelpunt van onze goalgetter Boris. Maar binnen 15 seconden stond de 2-1 voor Neptunia op het scorebord, alweer door een goal van de midvoor van Neptunia’24. Het spel golfde op en neer en mede door goed keeperswerk van Sebastiaan bleef het lange tijd 2-1. Toen besloot Carien maar es verwoestend uit te halen vanuit de 2e lijn en de gelijkmaker was een feit. Toch stond deze gelijke stand maar korte tijd op het bord, want wederom een doelpunt van hun gevaarlijke nummer 11 , die iets teveel ruimte kreeg van de onze “tijger”achterin Meike. Het 2e partje werd dus afgesloten met een 3-2 achterstand.
Na een peptalk van de coaches waarin nogmaals erop gewezen werd dat er nog korter op de man moest worden gespeeld en dat ze verder lekker fel moesten doorspelen ging de knop om. In het 3e partje liep Zepta door 2 goals van wederom Boris en 1 van Carien uit naar een 3-5 voorsprong. Voor elke bal werd gevochten door iedereen, achterin werd goed en lekker fel verdedigd door Marjolein, Kellie en Mariska. De midvoor van Neptunia werd door Meike kompleet aan banden gelegd en deze midvoor zakte steeds verder terug in het veld.
Het 4e partje begon en Ylse scoorde de 3-6. Door voor elkaar te blijven knokken en een goed keepende Sebastiaan bleef deze stand lange tijd op het scorebord staan. Het slotaccoord aan Zeptazijde was voor Carien die de 3-7 scoorde. Tenslotte scoorde Neptunia de 4-7, maar de overwinning kwam geen moment meer in gevaar.
De coaches waren erg tevreden met deze overwinning en met de getoonde inzet .
De volgende wedstrijd is thuis in Emmen tegen de jongens van Neptunia’24, wederom een leuke tegenstander.
Jan Willem













